Haga Partners Sp. z o.o.

Haga Partners Sp. z o.o.
 • Zielonogórski, Pomorsko
  ul. Bolesława Chrobrego 71
 • Tel:
  +48 796 333 888
  +48 787 783 399
 • Fax:
  +48 94 713 61 01
 • Strona internetowa dewelopera: http://www.osiedlebursztynowe.pl/

O deweloperze

Haga Partners Sp. z o.o.  jest spółką działającą w sektorze dewelopersko inwestycyjnym. Głównym celem działań deweloperskich jest wybrzeże zachodnie, a w szczególności Miasto Kołobrzeg.Haga Partners Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2007 roku, Prezes Spółki, Kazimierz Zakrzewski, posiada wieloletnie doświadczenie w inwestowaniu w nieruchomości. Dzięki swojej wiedzy zawodowej i kreatywności, zgromadził wokół siebie dynamicznie działający zespół wykwalifikowanych pracowników związanych z inżynierią-budownictwem, projektowaniem, administracją projektów budowlanych oraz sprzedażą i marketingiem.

Połączenie naszej fachowej wiedzy i profesjonalizmu z doświadczeniem firm współpracujących, w tym Generalnego Wykonawcy, daje naszym Klientom gwarancję współpracy z wiarygodnym partnerem.

W biurze sprzedaży nasi Klienci mogą liczyć na sprawną i kompleksową obsługę oraz całkowite bezpieczeństwo transakcji, jak również porady związane z finansowaniem, dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań Klientów.

Brak inwestycji dla danego dewelopera.

Kontakt z deweloperem

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Więcej informacjiZamknij