Green House Development

Green House Development

O deweloperze

Green House Development to warszawska firma deweloperska, która z powodzeniem działa od wielu lat na stołecznym rynku nieruchomości. Spółka została wyróżniona tytułem Rzetelna Firma oraz prestiżową nagrodą Jakość Roku 2013. Zostaliśmy także uhonorowani Godłem Developer Roku 2012.

Obecnie realizujemy inwestycje Premium Point przy ulicy Hanki Ordonówny oraz Wilanów Garden przy ulicy Bruzdowej. W najbliższym czasie planowane są kolejne projekty budowlane w Warszawie oraz w innych polskich miastach, w Krakowie i Poznaniu.

Głównym celem, jaki stawia sobie Green House Development, jest oferowanie Klientom komfortowych mieszkań w korzystnej cenie. Dlatego podczas realizacji inwestycji firma korzysta ze sprawdzonych rozwiązań technologicznych i najlepszych materiałów. Spółka współpracuje ze kreatywnym zespołem architektów, co gwarantuje nowoczesną stylistykę i wysoką funkcjonalność inwestycji. Nad realizacją projektów czuwa zespół wykwalifikowanych profesjonalistów z dużym doświadczeniem w budownictwie.

  zapytaj o cenę

  Wilanów Garden

  Warszawa Wilanów, ul. Bruzdowa 106

  Wilanów GardenPolecana
  • Oferta promocyjna - obowiązuje do odwołania

   Ostatnie mieszkania 3-pokojowe już od 6299 zł/m2!

   Oferujemy Państwu mieszkania w Wilanów Garden w wyjątkowej promocji – 3 pokoje już od 6299 zł za m2! Zapytaj o ofertę dla Ciebie: [email protected] M. 691 13 11 00 lub 6...

  • Termin oddania:
  • Powierzchnie od 44 do 60 m2
  • Liczba pokoi od 2 do 3

  Dostępne:

  Green House Development

Kontakt z deweloperem

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Więcej informacjiZamknij